Naprawa karoserii aluminiowych

Zgłoś szkodę  * Pole wymagane

  Naprawa karoserii aluminiowych Warszawa Autoforma Naprawa karoserii aluminiowych Warszawa Autoforma

  KAROSERIE ALUMINIOWE

  Usługi blacharsko-lakiernicze najwyższej jakości

  4,6

  5,0

  Specjalistyczny warsztat napraw karoserii aluminiowej

  Auto Forma Kawęczynek to specjalistyczny warsztat karoserii aluminiowej, w którym wykonujemy kompleksowe naprawy blacharsko-lakiernicze samochodów wszystkich marek Jako profesjonalny serwis karoserii aluminiowej działamy od 8 lat, dzięki czemu możemy zagwarantować, że naprawa karoserii aluminiowych w naszym serwisie zostanie przeprowadzona w sposób skuteczny i bezpieczny.

  Dajemy Ci gwarancję usług najwyższej jakości. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Motoryzacji oraz warsztatem samochodowych, który posiada certyfikat jakości Dekra w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych.

  Profesjonalny serwis karoserii aluminiowej Autoforma

  Profesjonalna naprawa karoserii aluminiowej

  Aluminium występuje pod postacią aż siedmiu głównych stopów, które różnią się od siebie właściwościami fizycznymi. Skuteczna naprawa karoserii aluminiowej wymaga nie tylko znajomości każdego z nich oraz odpowiadających im technik serwisowych, ale też procedur i norm, zgodnie z którymi należy przeprowadzić taką naprawę.

  Nieumiejętna naprawa karoserii aluminiowej może prowadzić do powstania ognisk korozji galwanicznej, czy zaburzenia struktury, a zarazem osłabienia stopnia wytrzymałości aluminium. Nie warto ryzykować wykonywania takiej naprawy w niepewnym miejscu. 

  Tylko profesjonalna naprawa karoserii aluminiowej daje gwarancję bezpieczeństwa w razie ewentualnej kolizji. Właśnie takiej obsługi możesz spodziewać się w specjalistycznym warsztacie karoserii aluminiowej Autoforma w Kawęczynku pod Warszawą.

  Autoforma specjalistyczny warsztat karoserii aluminiowych w Warszawie

  Fachowy serwis karoserii aluminiowej

  W naszym nowoczesnym serwisie karoserii aluminiowej posiadamy profesjonalne stanowiska napraw aluminium oraz renomowany sprzęt i akcesoria do pracy sprawdzonych marek Cellete i GYS. . 

   

  Duża rama naprawcza o długości 5,79 m pozwala nam przyjmować wszystkie pojazdy dostępne na rynku, w tym SUV’y i pick-up’y. Dysponujemy też jedną z najnowocześniejszych spawarek z automatycznymi trybami pracy oraz nitownicą ze wszystkimi końcówkami aprobowanymi przez marki premium

   

  Pracujemy z systemem pomiarowym Cameleon wyposażonym w elektroniczne karty pomiaru karoserii każdego samochodu. W warsztacie blacharsko-lakierniczym Autoforma wykorzystujemy ponadto system napraw panelowych Carbon Visar o mocy 1.200, który pozwala nam m.in. na nieinwazyjne wyciąganie nitów bez konieczności ich rozwiercania. 

  W naszej firmie zatrudniamy doświadczonych i pracujących z pasją blacharzy i lakierników, których regularnie doszkalamy celem poszerzenia wachlarza technik wykonywanych napraw.

  Jak przebiega naprawa nadwozia aluminiowego w Autoforma?

  Naprawa karoserii aluminiowej  w Autoforma zaczyna się od przyjęcia samochodu do warsztatu i przekazania klientowi wysokiej klasy auta zastępczego na czas serwisu. Gdy Twoje auto będzie pod naszą opieką, nie będziesz musiał zrezygnować z jeżdżenia samochodem. W ramach serwisu karoserii aluminiowej zapewnimy Ci także indywidualnego konsultanta, który zadba o sprawny przebieg naprawy.

  Serwis karoserii aluminiowej rozpoczynamy od profesjonalnej diagnostyki. Po wykonaniu oględzin pojazdu, rekomendujemy rozwiązania, z których można skorzystać w określonej sytuacji, przedstawiając wady i zalety każdego z nich. Sama naprawa karoserii aluminiowej, w zależności od stopnia skomplikowania, trwa średnio od 3 do 30 godzin.

   

  Ponadto, zgłaszając się do naszego serwisu, możesz liczyć na przejrzystość kosztów naprawy. Jasno informujemy o nakładach finansowych, jakie będziesz musiał ponieść, bez naliczania ukrytych kosztów

   

  Na wykonaną naprawę udzielamy Ci dwuletniej gwarancji, a  w przypadku samochodów marki takiej jak Tesla lub Mercedes-Benz, nie stracisz gwarancji producenta na Twój samochód.

  Metody pracy z aluminium

  Naprawa karoserii aluminiowej w serwisie Autoforma odbywa się w niemal sterylnych warunkach. Wiemy, że nieodpowiednio zabezpieczone cząstki aluminium mogą przyczyniać się do powstawania ognisk korozji na karoserii, a nawet samoistnie wybuchać. Posiadamy więc dedykowaną strefę napraw aluminum z beziskrowymi systemami odciągu opiłków i oparów węglowych. Strefa monitorowana jest w czasie rzeczywistym pod kątem jakości powietrza, by naprawa karoserii aluminiowej odbywała się bezpiecznie – zarówno dla pojazdu, jak i techników, którzy ją przeprowadzają. 

   

  Masz pytania? Napisz do nas poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń +48 536 536 535

   

  szkody@autoforma.com

  Zostań z nami w kontakcie

  Jesteśmy specjalistami w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych wszystkich marek samochodowych. Czekamy na Twoje pytania

  Kontakt

  OCENA

  4,6

  zobacz

  5,0

  zobacz

  KONTAKT