Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marki Brabus. Chcemy dostarczać niezapomnianych doznań kierowcom, którzy cenią sobie moc, wyrafinowanie i perfekcję techniczną.

Założona w 1977 roku, firma Brabus wyznacza nowe standardy wydajności, stylistyki i luksusu. Wspólnie z Brabusem chcemy przekraczać granice możliwości motoryzacyjnych, wprawiając Cię w zachwyt.

Mamy dla Ciebie pełną gamę usług i produktów Brabus, która w pełni oddaje ducha indywidualizmu i ekskluzywności. Od flagowych modeli marki Mercedes-Benz po eleganckie samochody Smart, każde auto Brabus jest dziełem sztuki, z dopracowanym najmniejszym detalem. Nasz zespół doświadczonych specjalistów z pasją podchodzi do procesu tuningowania, gwarantując, że każde auto opuszcza nasze progi w najwyższej formie.

Jeśli jeszcze nie wiesz, czy Brabus to dobre rozwiązanie dla Twojego samochodu, zapraszamy Cię na konsultację z naszym doradcą.  Przekonaj czy Brabus może przekształcić Twoje marzenia o samochodzie w rzeczywistość. Zapraszamy do naszego centrum, gdzie luksus, wyrafinowanie i niesamowita moc łączą się w jedno.

Kontakt z nami:

AutoForma Premium Body Shop | ul. Prosta 109, Kawęczynek | 05-520 Konstancin-Jeziorna | tel: +48 605 262 943 | Centrala tel: +48 536 536 535

Formularz kontaktowy

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu jednego dnia roboczego

Copyrights by Autoforma | Bezpieczne naprawy